צעצועים לכלב

צעצועים לכלב

עד לפני מספר שנים צעצועים לכלבים נחשבו למותרות ומי שרכש אותם נועד לגנאי. למזלכם הזמנים השתנו וכיום צעצועים לכלב הם הכרח לאחר שהבינו את חשיבותם. למעשה, צעצועים לכלבים הם כמו צעצועים לילדים ולתינוקות ונכון שאתם לא חושבים לוותר עליהם? המשיכו לקרוא וגלו למה גם על צעצועים לכלבים אסור לכם לוותר.

 

חובה בכל בית

למעשה, הצעצועים לילדים ולתינוקות כמו אלו לכלבים מאפשרים התפתחות מוטורית, שכלית, חברתית ונפשית. אם אתם חושבים שאלו מוצרי מותרות אתם לצערנו טועים כי צעצועים אלו הם הכרח, ממש כמו מזון לכלב בפרט ומזון לחיות בכלל.

בכל הנוגע לצעצועים לידידו הטוב ביותר של האדם כדאי שתדעו שהם יותר מסתם צעצועים: הם מאפשרים לכלבים לפתח את החושים שלהם, לפתח טכניקות חדשות ומספקים להם וגם לכם הרבה הנאה שדידקטיות בצידה. מה שנקרא – ליהנות מכל העולמות ולתפוס שתי ציפורים במכה אחת.

 

יש פסיכולוג לכלבים?

האמת היא שכמו אצלנו בני האדם, גם אצל הכלבים יש להתאים צעצועים לפי סוג, גיל ושלבי ההתפתחות של הכלבים שלכם. אבל לפני שאתם שולחים את הכלב שלכם לפסיכולוג כדאי שתכירו את החנות ארגו. חנות זו עושה זאת עבורכם באהבה ובמקצועיות ממש כמו פסיכולוג של בני אנוש.

בחנות זו ניתן לרכוש גם מזון לכלבים, מזון לחיות מחמד כמו מזון לדגים ומזון לתוכים. ואגב, גם בתחומים שוליים לכאורה כמו מזון לדגים ומזון לתוכים נדרשת התמחות כי העניין מורכב. הרי אין דין כריש כדין סרדין וכמאמר המשפט יש הרבה דגים בים. אמנם המשפט משמש לרוב בתחום אחר אבל הרעיון דומה.

 

ארגו – הכתובת שלכם בתחום חיות המחמד

אנחנו ממליצים להכיר את ארגו כי זו יותר מסתם חנות לחיות מחמד. בחנות זו ניתן לרכוש מזון לציפורים, מזון למכרסמים, מזון לדגים ואת כל הציוד לחתולים ולכלבים כול מוצרי הדברה, מזון יבש, שימורים, צעצועים, חטיפים, משחקים ואפילו כלובי נסיעה/הטסה, חול לחתולים, רצועות וקולרים לכלבים ועוד.

החנות נמצאת באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה אבל אתם לא צריכים לנסוע לשם במיוחד. אתם יכולים להזמין את מוצרי החנות באמצעות הטלפון שמספרו 072-3380699, המייל ( info@ar-go.co.il), הפייסבוק או באמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט. המוצרים כבר בדרך אליכם.

 

המהירות מן השטן? ממש לא

ביגוד לאימרה הרווחת במקרה הזה כל עכבה אינה לטובה והמהירות אינה מהשטן. מוצרי החנות יגיעו אליכם באמצעות הדואר תוך 72 שעות מאישור העסקה בחברת האשראי. והמחיר? מפתיע במיוחד ורק נרמוז שכדאי לכם להמשיך לקרוא .

רכישה ממוצרי החנות בסכום של יותר מ-100 ₪ יזכה אתכם במשלוח חינם בתנאי אחד : שאתם מתגוררים בתחומי גוש דן. אבל גם אם אתם פריפריאליים לא תקופחו ותיאלצו להיפרד מ-20 שח בלבד.

 

אז למה אתם מחכים? צרו קשר ולא תצטערו