פוליש קריסטל לרצפה

כולנו אוהבים לראות את הרצפה שלנו מבריקה. רצפה מבריקה משדרת ניקיון ואסתטיקה. כדאי לדעת כי מרצפות נוצצות ומבריקות מניקיון אינן מחייבות אותנו בהכרח בעבודת פרך בלתי פוסקת בשפשוף ובקרצוף של הרצפה. די אם נשקיע אחת לתקופה ביישום פוליש קריסטל לרצפה ואנחנו מסודרים. גם התחזוקה הקבועה של הבית תהיה פשוטה יותר כי השכבה הקריסטלית מתנקה בקלות רבה והברק נשמר עליה היטב.

מה זה בעצם פוליש קריסטל לרצפה? מה ההבדל בין הקריסטל לבין הווקס הישן והמוכר? והאם אנחנו יכולים לעשות לבד פוליש קריסטל לרצפה? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות במאמר שלפנינו.

מבריקים את הבית

ניקיון בית אחרי שיפוץ כולל על פי רוב גם פוליש קריסטל לרצפה. כך אנחנו נהנים מבית מחודש עם רצפה מבריקה ומוגנת היוצרים את המראה המושלם והנקי אשר עליו חלמנו כל הזמן. אך לא רק בבית לאחר שיפוץ נשקיע בפוליש. למעשה בכל בית ניתן להוסיף את שכבת הברק הזו וליהנות מתוצאות בוהקות ומבריקות במיוחד.

פוליש ווקס או פוליש קריסטל לרצפה?

פוליש ווקס הוא למעשה סוג הפוליש המוכר והוותיק ביותר שקיים. מדובר בשכבה של שעווה אשר אותה מורחים על גבי הרצפה וזו יוצרת את אפקט ההברקה. את סוג הפוליש הזה אנחנו מוצאים בעיקר במקומות ציבוריים כמו בתי מלון, עסקים ועוד. היות והפוליש מן הסוג הזה מעניק מראה מבריק ומקצועי לרצפה והוא משדר יוקרה וניקיון. בבתים נמצא פחות את סוג הפוליש הזה בגלל שני החסרונות העיקריים שלו.

  1. הוא לא מחזיק לאורך זמן.
  2. הוא עשוי להיפגע ולהישרט מרהיטים אשר נזיז או נגרור על הרצפה וכדומה.

פוליש קריסטל לעומת זאת זהו סוג הפוליש הפופולארי והמוצלח ביותר. הוא מעניק לרצפה ברק מיוחד נטול שריטות. זאת בעזרת פעולת קרצוף מאסיבית המחדיר מגנזיום אל תוך הרצפה. הפוליש הקריסטלי מעניק לרצפה את האפקט של מראה מבריקה והוא מתאים מאוד למרצפות מסוגים רבים.

למעשה תפקידו של הפוליש הקריסטלי הוא למנוע סימנים כלשהם על האריחים כמו סימנים של גרירת רהיטים וכדומה. הקריסטל גם מעניק הגנה לרצפה ומונע כתמים או בלאי שנוצרים עם הזמן.

הפוליש אינו גורם להחלקה וגם הניקיון לאחר הפוליש הופך להיות פשוט וקל. די בסמרטוט ומעט מים והרצפה תהיה נקייה ומבריקה לגמרי. כך שמדובר במוצר עם יתרונות רבים ובולטים על פני האפשרויות האחרות הקיימות.

חברת פולישוק מציעה – הברקה מושלמת לבית

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם ניקיון בית אחרי שיפוץ כמו גם חברת ניקיון לדירה חדשה, חברת פולישוק היא הכתובת שלכם. ניקיון בתים מקצועי שיעניק לבית שלכם את הברק הייחודי ואת המראה הנוצץ שיוכל להחזיק מעמד לאורך זמן.

פנו אל חברת פולישוק חברת ניקיון לדירה חדשה ותיהנו משירות של ניקיון בתים מקצועי שרק חברה וותיקה ומנוסה מסוגלת להציע.