חברת ניקיון ואחזקה

במבני ציבור רבים כמו גם בחדרי מדרגות ועדי בתים ועוד אנחנו מוצאים את המושג של חברת ניקיון ואחזקה שהיא זו האחראית על כל פעולות הניקיון והתחזוקה של המבנה. מדובר בהקלה של ממש על בעלי המקומות הללו היות והם יכולים להסיר מעצמם כל אחריות ועול מנושא התחזוקה והניקיון של המקום כאשר כל זה מופקד בידיים מקצועיות ונכונות.

חברת ניקיון ואחזקה לבתי עסק או משרדים – מה אנחנו יכולים להרוויח מזה?

כבעלי משרדים או עסקים שונים אנחנו יכולים לבחור בחברה חיצונית שמציעה שירות של ניקיון ואחזקה כך למעשה כל נושא התחזוקה של המקום יחד עם הניקיון לא יהיו על הראש שלנו. כדי לבחור בחברה המתאימה אשר עליה נוכל לסמוך כי היא תבצע את העבודה באופן המושלם עלינו לשים לב לכמה וכמה נקודות חשובות.

חברת ניקיון ואחזקה עם מפתח

חשוב שהחברה אליה אנחנו פונים היא חברה שנוכל להפקיד בידיה את מפתחות העסק שלנו ולהיות רגועים וסמוכים כי היא לא תעשה במפתח כל שימוש לרעה. היא תהיה אחראית על העובדים שלה ואלו יבצעו את העובדה מתוך נאמנות ואחריות מלאה.

חברת ניקיון ואחזקה הפועלת בשעות לא שגרתיות

כאשר מדובר במשרד או בבית עסק שם מתרחשת פעילות ברוב שעות היום אנחנו חייבים שהניקיון ייעשה בשעות אשר בהם המשרד אינו פעיל. זה אומר בשעות הלילה המאוחרות או בשעות של לפנות בוקר. אנחנו צריכים לבדוק האם אותה חברת ניקיון ואחזקה אליה אנחנו פונים אכן מציעה את השירות הזה. אנחנו חייבים להתחיל את יום העבודה בזמן כאשר הרצפה כבר יבשה וכל הרהיטים והחפצים מונחים במקומם.

מה יהיה תחת אחריותה של החברה?

אנחנו צריכים לסכם מראש עם החברה  מה בדיוק נכלל תחת ההגדרה של ניקיון ואחזקה. מה נרצה שיהיה תחת שיפוטה ומה נעדיף שהיא לא תעשה. לדוגמא – החלפה של נורות חשמל בעת הצורך, תיקוני אינסטלציה קלים או אפילו מורכבים, תיקוני צבע נדרשים וכדומה. עלינו גם להגדיר ולהבהיר במה נבקש שהם ללא ייגעו כלל. אם יש לנו במשרד מידע מסווג וחשוב במחשבים או במסמכים עלינו לוודא כי לא תהיה להם גישה אל כל אותם חומרים ואף להזהיר אותם על כך.

חברת פולישוק – הבחירה הטובה ביותר גם לבית וגם למשרד

מעוניינים להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לצורך ניקיון בתים ודירות? מחפשים חברה לצורך ניקיון בתים חדשים? ניקיון למשרדים או בתי עסק? חברת פולישוק זו הבחירה הכי מבריקה והכי נקייה בשוק! כי ניקיון בתים ודירות כמו גם ניקיון בתים חדשים שנעשית על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר מעסיקה צוות איכותי המכיר היטב את כל סוגי העבודות ומבצע אותם היטב יהיה ניקיון הרבה יותר מושלם.

הבית והמשרד ינצצו ויבריקו מבלי שיהיה עליכם לטרוח כלל. נסו ותיהנו!